Mes visuomet stengėmės atsirinkti maistą, kuris yra šviežias, kokybiškas ir autentiškas. Artimojo asmens onkologinė liga paskatino ieškoti būdų, kaip gauti šviežių, nepurkštų vaisių ir daržovių ir jais sveikai praturtinti maisto racioną. Deja, Lietuvoje tokios produkcijos pasirinkimas tikrai skurdus. Todėl dėka vyro giminaičių, kurie turi sicilietiškų šaknų, pavyko užmegzti ryšius su Sicilijos ūkininkais ir taip atsivežėme sau pirmuosius šviežius itališkus produktus. 

       Buvome labai nustebę išskirtiniu sicilietiškų vaisių ir daržovių skoniu, šviežumu ir kokybe. Pradžioje vaisius ir daržoves veždavome nedideliais kiekiais tik savo poreikiams ir buvome labai patenkinti. Bet vis dažniau sulaukdavome klausimų iš pažįstamų, kurie taip pat norėjo paragauti šviežių sicilietiškų gėrybių, kaip jiems gauti šių kokybiškų produktų. Taip pamažu pradėjome vežti vaisius ir daržoves ne tik sau, bet ir kitiems.

      Kaip tiekėjai, susiduriame ir su nemažais iššūkiais. Tik pradėję importuoti į Lietuvą produktus, buvome lengvai šokiruoti, kiek daug tai kainuoja. Tačiau vis tiek nusprendėme rizikuoti ir patiekti Lietuvos rinkai šviežias sicilietiškas gėrybes. Vaisius ir daržoves reikia transportuoti specialioje žemoje temperatūroje, norint išsaugoti jų ypatingas savybes, transportavimas šaldytuvuose yra brangus, ir sudaro didžiąją dalį išlaidų. Taigi, norint išlaikyti vaisių šviežumą ir kokybę, kol jie atkeliauja į Lietuvą, tenka nemažai paplušėti ir sumokėti.

       Bet nepaisant patiriamų iššūkių susitarti su Sicilijos ūkininkais, vaisius ir daržoves tinkamai transportuoti, pristatyti juos laiku, rūpesčiai atsiperka. Mes didžiuojamės galėdami aprūpinti savo klientus aukščiausios kokybės produkcija ir džiaugiamės, kad jie tai įvertina, ir lojalių klientų ratas nuolat auga. Paragaukite ir jūs ypatingai gardžių sicilietiškų vaisių ir daržovių!

 

 Bon Appetit!