Sakoma, kad esame tuo, ką valgome. Kokybiški, šviežūs ir ekologiški produktai ant mūsų stalo visuomet buvo vienas iš svarbiausių prioritetų šeimoje, o artimojo onkologinė liga dar labiau paskatino ieškoti būdų, kaip ir kur gauti šviežių, niekuo neapdorotų (nepurkštų) vaisių bei daržovių Lietuvoje visus metus. Atsakymą pasufleravo kelionė po nuostabiąją Siciliją!

    Sicilija nustebino savo vaisių, daržovių, prieskonių skoniais, šviežumu, kokybe! Nusprendę nedideliais kiekiais atsivežti sicilietiškų gėrybių į Lietuvą sau, vis sulaukdavome klausimų iš giminaičių, pažįstamų ir draugų, kaip galėtų ir jie įsigyti TOKIO skonio vaisių bei daržovių. Ilgai galvoti nereikėjo – jei vežame sau, kodėl gi negalime atvežti ir kitiems?

    Ir nors tenka susidurti su ne menkais iššūkiais – džiaugiamės, nusprendę leistis į šią nuostabią skonių kelionę! Mūsų darbas ir didžiausia atsakomybė – atsirinkti patikimus, sertifikuotus ūkius, kurie natūraliu ekologišku būdu augina vaisius ir daržoves, suorganizuoti saugų transportavimą žemoje temperatūroje (šaldytuvais), kad būtų išlaikomos geriausios produktų savybės ir šviežumas, pasirūpinti, kad per trumpiausią laiką šviežiausi produktai pasiektų Jūsų namus.

    Džiaugiamės, galėdami Jums tiekti aukščiausios kokybės sicilietiškus produktus, o Jūsų atsiliepimai ir nuolat augantis lojalių klientų ratas – mums svarbiausias įvertinimas. Tad nieko nelaukus kviečiame paragauti ypač gardžių vaisių ir daržovių iš saulėtosios Sicilijos!

Bon Appétit!